...

Masaż dla mężczyzn "VIP" w Koszalinie

„VIP” masaż dla mężczyzn zapamiętasz na zawsze. Wybierają go ponad 80% naszych gości w Koszalinie
Masaż dla mężczyzn w Koszalinie

Pakiet VIP

Specjalnie dla ciebie zamieściliśmy najlepsze dodatki do tego masażu. Program jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy uwielbiają sprawiać przyjemność równie ż dziewczynie. To będzie wspaniałe doświadczenie!

Masaż dla mężczyzn obejmuje:

Masaż erotyczny w Koszalinie

Ceny masażu VIP

VIP 30 minut

250

VIP 60 minut

300

VIP 90 minut

500

vip masaż w Koszalinie

Dlaczego warto wybrać masaż dla mężczyzn w naszym salonie?

Jeśli lubisz nie tylko cieszyć się, ale także sprawiać przyjemność, powinieneś zwrócić uwagę na ten pakiet. W tym programie możesz delikatnie dotknąć dziewczyny, masować ją, z kolei dziewczyna będzie pracować w 100%, aby dać ci maksymalną satysfakcję. Końcowy zmysłowy masaż Lingam zabierze cię do nieba.
Dla nas ważne są i uwzględniane są życzenia każdego gościa. Każdy rodzaj masażu jest opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia i indywidualnych potrzeb mężczyzn. Zadzwoń, a pomożemy dobrać program specjalnie dla Ciebie!
Nasz salon znajduje się w przytulnym i spokojnym miejscu. Relaksuj się i odpoczywaj w komfortowych warunkach, nie obawiając się ujawnienia.
W naszym salonie cena za masaż erotyczny zależy od zakresu świadczonych usług. Wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj masażu.
Salon „Vinneri” oferuje wysokiej jakości wybór masażu erotycznego dla mężczyzn. Każdy program jest stworzony na podstawie unikalnego doświadczenia i najlepszych praktyk. Wybierz masaż nuru, dopasowany do dowolnego nastroju.

Usługi dodatkowe masażu w Koszalinie

Najlepszy masaż erotyczny w Koszalinie

Masaż to doskonały sposób na odprężenie, poprawę samopoczucia i zdrowia. Szczególnie tę usługę poleca się mężczyznom żyjącym w stałym stresie i napięciu.
W salonie „Vinneri” oferujemy najlepsze praktyki masażu body-to-body dla mężczyzn. Nasze piękności oczarują każdego gościa. Zapoznaj się z naszymi usługami lub zadzwoń do administratora, a pomożemy dobrać dla Ciebie odpowiedni rodzaj masażu, który pomoże osiągnąć pożądany efekt.
Relaksuj się i odpoczywaj w komfortowych warunkach za rozsądną cenę. Jeśli szukasz sposobu na odprężenie, poprawę samopoczucia i zdrowia, wybierz masaż dla mężczyzn w Koszalinie w naszym salonie. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z rezultatów.
mówią o nas

Opinie o ERO Massage

Pozdrawiam, dowiedz się więcej o wszystkich naszych masaże erotyczne.
Scroll to Top
Przewiń do góry