...

Studio vinneri Koszalin

Masaż tantra na 4 ręce

Podwójna przyjemność w delikatnych rękach

Masaż tantra na cztery ręce obejmuje:

Cennik

450 30 minut
600 60 minut
980 90 minut

Masaż tantra na 4 ręce - twoja rozkosz w rękach dwóch mistrzynek

Czy chcesz poczuć delikatne muśnięcia aż czterech rąk? W takim razie ta oferta jest stworzona specjalnie dla ciebie! Sesja, która zaszczepie w tobie niezapomniane doznania zsynchronizowanego masażu dwóch uroczych masażystek.

Sesja rozpoczyna się pełnym rozluźnieniem dzięki dokładnemu masażowi całego ciała. Doświadczone masażystki najpierw rozdzielają swoją uwagę, a następnie ich ruchy stopniowo się synchronizują, tworząc prawdziwie magiczny rytm dotyku.

Kiedy osiągany jest stan całkowitego rozluźnienia, dziewczyny dodają nutki erotyzmu - ich delikatne dłonie zaczynają namiętnie pieścić twoje nagie ciało. Poczujesz, jak do zmysłowych muśnięć na plecach i klatce piersiowej dołączają pieszczoty stref intymnych.

Program uzupełni zmysłowy masaż "Czerwonej Tantry", podczas której będziesz mógł odpowiedzieć na pieszczoty masażystek i całkowicie rozpłynąć się w niekończącym się przepływie energii i rozkoszy.

Po masażu czeka na ciebie wielki finał - niezapomniana ręczna relaksacja techniką lingamu w wykonaniu obu dziewczyn. Na zakończenie sesji spędź czas pod prysznicem w towarzystwie jednej z masażystek.

Dla tych, którzy chcą jeszcze więcej różnorodności, mamy pikantniejszy program z masażem lesbijskim. A osobom pragnącym spędzić czas sam na sam z jedną dziewczyną, polecamy zwrócić uwagę na masaż nuru w programie "Premium".

Nie zwlekaj! Rezerwuj masaż na cztery ręce w sieci salonów Vinneri, aby zanurzyć się w świat nieziemskich rozkoszy!

Zarezerwuj sesję
Masaż tantra na 4 ręce Koszalin
Wszystkie masaże erotyczne w Koszalinie i inne rozrywki intymne na stronach salonu masażu erotycznego Vinneri.

FAQ

Czy są jakieś ograniczenia dotyczące tego programu w Koszalinie?

Ten masaż intymny nie obejmuje dotyku masażystki, a oczywiście wszelkie usługi o charakterze seksualnym są surowo zabronione w salonie!

Jaka jest różnica między masażem VIP a standardem?

W podstawowym masażu Standard masz intymność z jednym finałem, ale są ograniczenia, podczas gdy w intymnym VIP możesz dotykać dziewczyny, przytulać ją, a nawet odpowiadać na wzajemne pieszczoty. Przyjemny masaż stref intymnych ( lingam ) to również jedna z zalet innych ofert masażowych.

Czy mogę wybrać masażystkę erotyczną według moich preferencji?

W większości przypadków - tak. Może Pan zapoznać się z profilami naszych czarujących czarodziejek w sekcji "Masażystki" lub skontaktować się z administratorem salonu.

Czy mogę sprawić, że dziewczyna poczuje się dobrze w zamian?

Nie, wzajemne pieszczoty są nieakceptowalne w standardowej ofercie intymnej. Zapoznaj się z naszymi innymi usługami, gdzie możesz bardziej się rozpieszczać.
Scroll to Top
Przewiń do góry