...

Program Premium

Masaż nuru Koszalin

Pociągający, namiętny, iskrzący program na bazie masażu nuru

Masaż nuru obejmuje:

Cennik

300 30 minut
500 60 minut
980 90 minut

Masaż Nuru w Koszalinie - Erotyczna rozkosz w Najlepszych Tradycjach

Program "Premium" został stworzony specjalnie dla tych, którzy chcą zanurzyć się w świat nieokiełznanej namiętności! Ten zachwycający rytuał, mający swoje korzenie w starożytnych tradycjach, zaszczepie w tobie niezapomniane doznania od uwodzicielskich, podniecających dotknięć młodej piękności.

Sesja rozpoczyna się od zjawiskowego pokazu - do wyboru masz oczarowujący striptiz lub hipnotyzujące peep show w wykonaniu masażystki, a następnie program przechodzi w relaksujący masaż całego ciała przyjemnym, ciepłym olejem masażowym, który uczyni twoją skórę aksamitną i wrażliwą na każdy dotyk. Później masażystka otuli cię swoim nagim ciałem, tworząc zwiewną, ślizgającą się pieszczotę po całym ciele.

Skorzystaj z możliwości zmysłowych pieszczot z dodatkiem "Red Tantra" - opcji, dzięki której będziesz mógł odpowiadać na dotknięcia dziewczyny, tworząc niepowtarzalny taniec energetyczny.

W programie znajduje się również masaż stref intymnych, pozwalający osiągnąć niespotykane wyżyny orgazmu, relaksujący masaż dłoni i stóp. Przed sesją otrzymasz kieliszek alkoholu, a po niej możesz się orzeźwić pod prysznicem razem z masażystką.

Dla pragnących pełniejszego zanurzenia w podwójnej rozkoszy, mamy program na cztery ręce. A tym, którzy chcą spędzić czas i otrzymać nieco bardziej przystępną relaksację, polecamy zwrócić uwagę na masaż dla mężczyzn w programie VIP.

Rezerwuj niezapomniany masaż nuru w Koszalinie w sieci salonów Vinneri!

Zarezerwuj sesję
Masaż nuru Koszalin
Wszystkie masaże erotyczne w Koszalinie i inne rozrywki intymne na stronach salonu masażu erotycznego Vinneri.

FAQ

Czy są jakieś ograniczenia dotyczące tego programu w Koszalinie?

Ten masaż intymny nie obejmuje dotyku masażystki, a oczywiście wszelkie usługi o charakterze seksualnym są surowo zabronione w salonie!

Jaka jest różnica między masażem VIP a standardem?

W podstawowym masażu Standard masz intymność z jednym finałem, ale są ograniczenia, podczas gdy w intymnym VIP możesz dotykać dziewczyny, przytulać ją, a nawet odpowiadać na wzajemne pieszczoty. Przyjemny masaż stref intymnych ( lingam ) to również jedna z zalet innych ofert masażowych.

Czy mogę wybrać masażystkę erotyczną według moich preferencji?

W większości przypadków - tak. Może Pan zapoznać się z profilami naszych czarujących czarodziejek w sekcji "Masażystki" lub skontaktować się z administratorem salonu.

Czy mogę sprawić, że dziewczyna poczuje się dobrze w zamian?

Nie, wzajemne pieszczoty są nieakceptowalne w standardowej ofercie intymnej. Zapoznaj się z naszymi innymi usługami, gdzie możesz bardziej się rozpieszczać.
Scroll to Top
Przewiń do góry