...

Program ShowGirls

Masaż lesbijski Koszalin

Widok na dwóch pieszczących się dziewczyn zapiera dech w piersiach każdemu mężczyźnie. Zobaczyć takie show „na żywo” to jedno z najczęstszych marzeń mężczyzn.

Masaż lesbijski obejmuje:

Cennik

600 30 minut
1200 60 minut
1750 90 minut

Ekskluzywny program z pokazem lesbijskim

Odkryj uroki lesbijskiej bliskości! Wcześniej tego typu programy można było zobaczyć tylko w internecie, a teraz są dostępne na żywo! Program łączy w sobie energię kobiecości, delikatne dotknięcia i niepowtarzalną atmosferę swobodnej rozkoszy.

"ShowGirls" rozpoczyna się relaksującym masażem całego ciała przez cztery ręce, podczas którego dwie urocze masażystki otoczyć cię swoją uwagą, pomogą zredukować nagromadzony stres, a lekkie, erotyczne muśnięcia rozbudzą zmysłową tęsknotę.

Czeka na ciebie również zachwycający pokaz lesbijski, który odsłoni nowe oblicza kobiecej urody i namiętności. Obserwując czułe pieszczoty dwóch nagich dziewczyn, zanurzysz się w upajającej atmosferze podniecenia i ekstazy. W tym programie nie musisz stać z boku! Możesz wziąć udział w zabawie dwóch piękności, chociaż wybór roli pozostawiamy tobie.

W programie znajduje się również masaż lingamu, delikatny masaż stóp i dłoni. Po sesji będziesz mógł się orzeźwić pod prysznicem w towarzystwie jednej z masażystek. A butelka szampana, którą otrzymasz w prezencie od zakładu, będzie idealnym zwieńczeniem tego niezapomnianego wieczoru.

Zanurz się w świecie kobiecej zmysłowości, odrzuć konwenanse i rozpieszczaj się nowymi, oszałamiającymi wrażeniami z programem "Masaż Lesbijski" w salonach masażu erotycznego Vinneri!

Zarezerwuj sesję
showgirls
Wszystkie masaże erotyczne w Koszalinie i inne rozrywki intymne na stronach salonu masażu erotycznego Vinneri.

FAQ

Czy są jakieś ograniczenia dotyczące tego programu w Koszalinie?

Ten masaż intymny nie obejmuje dotyku masażystki, a oczywiście wszelkie usługi o charakterze seksualnym są surowo zabronione w salonie!

Jaka jest różnica między masażem VIP a standardem?

W podstawowym masażu Standard masz intymność z jednym finałem, ale są ograniczenia, podczas gdy w intymnym VIP możesz dotykać dziewczyny, przytulać ją, a nawet odpowiadać na wzajemne pieszczoty. Przyjemny masaż stref intymnych ( lingam ) to również jedna z zalet innych ofert masażowych.

Czy mogę wybrać masażystkę erotyczną według moich preferencji?

W większości przypadków - tak. Może Pan zapoznać się z profilami naszych czarujących czarodziejek w sekcji "Masażystki" lub skontaktować się z administratorem salonu.

Czy mogę sprawić, że dziewczyna poczuje się dobrze w zamian?

Nie, wzajemne pieszczoty są nieakceptowalne w standardowej ofercie intymnej. Zapoznaj się z naszymi innymi usługami, gdzie możesz bardziej się rozpieszczać.
Scroll to Top
Przewiń do góry