...

Program Standard

Masaż intymny Koszalin

Nic zbędnego! Tylko masaż

Cennik

200 30 minut
250 60 minut
440 90 minut

Masaż intymny w Koszalinie

Chcesz zapomnieć o problemach? Zapraszamy do nas na masaż intymny! Świetna okazja, aby się zrelaksować i rozpieścić zmysłowymi pieszczotami w wykonaniu doświadczonej masażystki.

Sesja rozpocznie się od technik relaksacyjnych, który rozgrzeje i zrelaksuje Twoje ciało. Druga część programu poświęcona jest zmysłowym technikom całkowitego relaksu, które nasza seksowna czarodziejka umiejętnie zademonstruje. Poczujesz jej delikatne dotknięcia całym ciałem, każdym centymetrem swojego ciała, a nawet w strefie intymnej.

Podstawę sesji stanowi namiętny masaż body-to-body, ale zwróć uwagę, w tym programie zabronione jest dotykanie masażystki! Jeśli dla Ciebie ważne są dotyki dziewczyny, głaskanie jej ciała, to zalecamy zwrócić uwagę na inne programy erotyczne. Jednym z najpopularniejszych u nas jest masaż VIP dla mężczyzn. Cieszy się popularnością wśród większości naszych gości.

Największa rozkosz czeka Cię oczywiście na końcu! Relaks jest gwarantowany, jednak bez wykorzystania techniki lingam.

Jak zrozumiałeś, to tylko podstawowy program dla tych, którzy chcą miło spędzić czas i zrelaksować się w objęciach oczarowującej profesjonalistki. Jeśli pragniesz większej różnorodności doznań i eksperymentów, zwróć uwagę na nasz masaż dla mężczyzn. Znużyły Cię monotonne oferty? Z przyjemnością zapoznamy Cię z erotycznym masażem Tantra Nirwana.

Zarezerwowanie masażu intymnego jest bardzo łatwe! Skontaktuj się z naszą recepcją w dogodny dla Ciebie sposób.

Zarezerwuj sesję
masaże erotyczne koszalin
Wszystkie masaże erotyczne w Koszalinie i inne rozrywki intymne na stronach salonu masażu erotycznego Vinneri.

FAQ

Czy są jakieś ograniczenia dotyczące tego programu w Słupsku?

Ten masaż intymny nie obejmuje dotyku masażystki, a oczywiście wszelkie usługi o charakterze seksualnym są surowo zabronione w salonie!

Jaka jest różnica między masażem VIP a standardem?

W podstawowym masażu Standard masz intymność z jednym finałem, ale są ograniczenia, podczas gdy w intymnym VIP możesz dotykać dziewczyny, przytulać ją, a nawet odpowiadać na wzajemne pieszczoty. Przyjemny masaż stref intymnych ( lingam ) to również jedna z zalet innych ofert masażowych.

Czy mogę wybrać masażystkę erotyczną według moich preferencji?

W większości przypadków - tak. Może Pan zapoznać się z profilami naszych czarujących czarodziejek w sekcji "Masażystki" lub skontaktować się z administratorem salonu.

Czy mogę sprawić, że dziewczyna poczuje się dobrze w zamian?

Nie, wzajemne pieszczoty są nieakceptowalne w standardowej ofercie intymnej. Zapoznaj się z naszymi innymi usługami, gdzie możesz bardziej się rozpieszczać.
Scroll to Top
Przewiń do góry